Jak znaleźć przepis na szczęście

Patronat LC
restauracja miłość

Oficjalne recenzje i

Gorąca czekolada

Link do recenzji

Kolejna książka o kobietach, które się nie poddają, ale pomimo tragicznych przeżyć, potrafią o sobie zawalczyć.
Książkę czyta się bardzo szybko, a przerwy robiłam po to, aby wypróbować przepisy zamieszczone w książce.
Lubię takie pozytywne historie, ku pokrzepieniu serc.
Bardzo polecam

Na zimowe wieczory w łóżku lub letnie popołudnia na kocyku na trawce w sam raz! Fajnie się czyta, polecam.

Całkiem fajny romans - przeczytałem gdy nie miałem nic pod ręką, więc uprowadziłem książkę współlokatorce i się pozytywnie zaskoczyłem :-)

Przepisy w środku równie dobre, więc jak ktoś lubi kuchnie meksykańską i gotować to śmiało niech dołoży 2 gwiazdki ;-)

Cudowna książka! Okładka przesłodka z uroczym pieskiem na pierwszym planie,  dużo przepisow kulinarnych. Była dla mnie niczym miód dla duszy wymęczonej codziennością, pracą i stresami. Długo ją czytałam, ponieważ lubię delektować się dobrą, subtelną literaturą.
Bardzo wzruszająca i nostalgiczna. Wspaniale się czytało, dużo barwnych postaci, ciekawe zwroty akcji, ciepło...

Wydawca trochę przesadził z pochwałami na okładce, wiec być może po części dlatego książka aż tak mnie nie zachwyciła. Mówiąc w skrócie jest to romans z happy endem. Ale nawet biorąc pod uwagę rozbudowany wątek kuchenny, nie tak smakowity, jak można się było spodziewać. Ale całkiem strawny, to muszę przyznać.

Kojąca i ciepła książka, która wzrusza i mobilizuje do... gotowania!

Jak dla mnie jest to książka, której fabuła jest za bardzo rozciągana co wcale nie świadczy, że akcja nabiera tempa i robi się ciekawa. Według mnie w tej książce mało się dzieje, a w zasadzie nic... Dla mnie zbyt wolne tempo rozwoju akcji po prostu.

Smaczna nastrojowa pachnąca

Ciepło. Z olbrzymią dawką chilli. Dramat i szczęście - w chwilach słodyczy, w sierści psa, w radości spotkania z bliskimi. No i ludzie z krwi i kości, których trochę boli. Jestem na tak.

Mały maraton z książkami Barbary O Neal. Uff, ale to przedostatnia książka. tej autorki, którą mam w swoim stosiku "do przeczytania". Nie ukrywam, że będę czekać na kolejne powieści tej autorki. Jednocześnie muszę Wam powiedzieć, że "Jak znaleźć przepis na szczęście" najbardziej podobała mi się z tych książek, które ostatnio czytałam, na równi z "Receptą na miłość".
"Jak...

• Chcę w prezencie