Labrador. Charakterystyka, wychowanie, zdrowie

2013-05-20
RM
RM
poradniki

Jeśli szukacie nowego, czworonożnego przyjaciela domu, pieska dla swojego dziecka to polecam Wam labradora. Jest to pies idealny dla dzieci, wiem z własnego doświadczenia :) Wspaniały kompan do zabawy dla kilkulatków oraz idealny towarzysz na długie spacery i szaleństwa dla starszych pociech.

Dzisiaj coś zupełnie innego. Nie jest to książka dla dzieci, ani też o dzieciach....

• RECENZOWANE dla wydawnictw
  • Wydawnictwo RM
  • Oddane