Labrador. Charakterystyka, wychowanie, zdrowie

Heike E. Wagner Wydawnictwo: RM poradniki
2013-05-20
RM
poradniki

Jeśli szukacie nowego, czworonożnego przyjaciela domu, pieska dla swojego dziecka to polecam Wam labradora. Jest to pies idealny dla dzieci, wiem z własnego doświadczenia :) Wspaniały kompan do zabawy dla kilkulatków oraz idealny towarzysz na długie spacery i szaleństwa dla starszych pociech.

Dzisiaj coś zupełnie innego. Nie jest to książka dla dzieci, ani też o dzieciach....

• 2018
  • Wydawnictwo RM
  • Oddane
  • RECENZOWANE dla wydawnictw

Dodaj cytat z książki Labrador. Charakterystyka, wychowanie, zdrowie