Labrador. Wychowanie i zdrowie.

Okładka książki Labrador. Wychowanie i zdrowie. Heike E. Wagner
Okładka książki Labrador. Wychowanie i zdrowie.
Heike E. Wagner Wydawnictwo: Wydawnictwo RM poradniki
poradniki
Labrador Retriever
Wydawnictwo RM
2013-05-20
2013-05-20
Justyna Klimczak

Jeśli szukacie nowego, czworonożnego przyjaciela domu, pieska dla swojego dziecka to polecam Wam labradora. Jest to pies idealny dla dzieci, wiem z własnego doświadczenia :) Wspaniały kompan do zabawy dla kilkulatków oraz idealny towarzysz na długie spacery i szaleństwa dla starszych pociech.

Dzisiaj coś zupełnie innego. Nie jest to książka dla dzieci, ani też o dzieciach. Jest to coś dla osób lubiących psiaki, a konkretniej labradory. Jeśli macie takiego psa lub zastanawiacie się nad jego kupnem, warto przeczytać tą lekturę :)

W książce znajdziemy wiele ciekawych i przydatnych informacji na temat tych zwierząt. Dowiemy się skąd pochodzi labrador retriver. Co trzeba wiedzieć zanim kupi się psa. Parę słów o hodowlach i hodowcach, o szczeniakach, młodych oraz dorosłych psach. Jak właściwie odżywiać zwierzaka. Jakie choroby i schorzenia są najczęstsze u labków. Ich wygląd i cechy... Zatem wszystko co jest niezbędne do podjęcia tej ważnej decyzji jaką jest przyjęcie pod swój dach labradora jako nowego członka rodziny.

Mimo, ze książka nie jest zbyt obszerna, zawiera wiele potrzebnych i interesujących informacji. Jest ona solidna, bogato ilustrowana, bardzo przejrzysta. W łatwy sposób można znaleźć najbardziej interesujące nas informacje.

U nas ta książka okazała się bardzo przydatna. Sami od kilku miesięcy mamy młodego labradora. Więc z własnego doświadczenia mogę napisać Wam, że te psiaki są wspaniałe. Bardzo mądre i pojęte, skore do zabawy, kochające dzieci, łaknące miłości, niesamowicie łagodne i cierpliwe co jest ich ogromną zaletą.
Wiadomo, że dziecko ma przeróżne pomysły... Nasz 4-latek na przykład niejednokrotnie sprawdzał wytrzymałość naszego psiaka. I powiem Wam, że Zeus wszystko to znosi bardzo spokojnie :)

Niezależnie od tego czy macie już takiego pupila czy zastanawiacie się nad jego kupnem to na pewno ta książka bardzo Wam się przyda :)

• Wydawnictwo RM
  • Oddane
  • RECENZOWANE dla wydawnictw

Dodaj cytat z książki Labrador. Wychowanie i zdrowie.