Zapach świeżych malin

Okładka książki Zapach świeżych malin
Krystyna Wasilkowska-Frelichowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN Seria: Historie ze smakiem kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Historie ze smakiem
Wydawnictwo Naukowe PWN
2012-04-15
2012-04-15
nieszawa maliny przepisy kuchnia

więcej Więcej

Ksiazke dostalam do przeczytania w trakcie choroby. Podejrzewam ,ze Sama bym do niej nie zajrzala. Ku mojemu zdziwieniu czytalo sie bardzo dobrze, wiele ciekawych informacji o dawnej Polsce.

Skorzystałam z przepisów 🙂

Tej książki się nie czyta, ją się smakuje...
Znakomita!

Ciepła, sielska, klimatyczna, rodzinna opowieść o czasach, które już nie wrócą plus ciekawe przepisy kulinarne. Do tego w pięknej szacie graficznej.

"Zapach świeżych malin. Historie ze smakiem to zbiór apetycznych opowieści z nadwiślańskiego miasteczka Nieszawa, doprawionych odrobina humoru i szczyptą nostalgii".

Krystyna Wasilkowska- Frelichowska przyznaje, że inspiracją do napisania tej książki byli wspaniali ludzie związani z tym miastem, między innymi król Kazimierz Jagiellończyk, który nadał miastu trzecia...

• Chcę w prezencie
  • Kulinaria
  • Historyczne
  • Kulinarnie
  • Literatura "dorosła"
  • historia
  • Przeczytane 2012

Dodaj cytat z książki Zapach świeżych malin