Jajka

Michel Roux Wydawnictwo: Bellona kulinaria, przepisy kulinarne
Michel Roux jajka 130 prostych przepisów
978-83-11-10828-8
Maria Magdalena Miłaszewska
Bellona
przepisy jajka
Michel Roux jajka 130 prostych przepisów
kulinaria, przepisy kulinarne
978-83-11-10828-8
Maria Magdalena Miłaszewska
przepisy jajka

Jeżeli twoja przygoda z kuchnią trwa już dłuższy czas i pragniesz poszerzyć swój zakres wiedzy, zdecydowanie na twojej półce powinna znaleźć się ta pozycja. A może twój profesjonalizm kuchenny kończy się na kanapce z serem i plasterkiem pomidora? Jeżeli tak, to ta pozycja zachwyci Cię jeszcze bardziej. Michel Roux jest fantastyczną postacią z panteonu Bóstw...

• Kulinaria
  • Domowa biblioteczka