Polskie baśnie i legendy

Polskie baśnie i legendy
literatura dziecięca
2000-01-01
baśnie ilustrowane dla dzieci

Kiedy po latach czytam baśnie z większą świadomością, to znaczy w ogóle ze świadomością, żałuję, że jestem świadoma i już nie wierzę, choć przecież wierzyłam. Czasem nienawidzę tych, którzy mnie przekonali, że to wcale nie był smok, a wodne nimfy... O losie. W ostatecznym rozliczeniu uśmiecham się do wspomnień i obiecuję, że nie będę "prostować" żadnego dziecka. Niech...

Dyskusje

• Chcę w prezencie
  • Muszę mieć
  • Chcę mieć
  • Do zdobycia
  • Dziecięce
  • Ilustrowane

Dodaj cytat z książki Polskie baśnie i legendy