Baśnie polskie

2000-01-01
2000-01-01
8372201560
baśnie

Okładka książki Baśnie polskie Jan Kasprowicz, Janusz Korczak, Józef Ignacy Kraszewski, Irena Kwintowa, Józef Lompa, Kornel Makuszyński, Gustaw Morcinek, Alojzy Nagel, Bronisława Ostrowska, Janina Porazińska, Bolesław Prus, Kazimierz Przerwa-Tetmajer, Zuzanna Rabska, Henryk Sienkiewicz, Ewa Szelburg-Zarembina, Stanisław Wasylewski, Stanisław Świrko
Ocena 8,0
Baśnie polskie Jan Kasprowicz, Jan...
Okładka książki Kwiat paproci i inne baśnie europejskie Hans Christian Andersen, Józef Ignacy Kraszewski, Bolesław Londyński, Franciszek Mirandola, Andrzej Juliusz Sarwa, Henryk Sienkiewicz
Ocena 6,8
Kwiat paproci ... Hans Christian Ande...

Ta książka to moje dzieciństwo! Uwielbiam polskie baśnie i legendy. Uważam, że są one niedocenione. Jestem wdzięczna moim rodzicom za przedstawienie mi tego wspaniałego, czasami groźnego, kiedy indziej pięknego czy zabawnego świata. Mam nadzieję, że baśnie te nie zginą.

Dodaj cytat z książki Baśnie polskie