Samokontrola Umysłu Metodą Silvy

Andrzej Wójcikiewicz
kontrola samokontrola umysł ezoteryka

Okładka książki Metoda Silvy w świecie biznesu José Silva, Robert B. Stone
Ocena 7,0
Metoda Silvy w... José Silva, Robert ...
Okładka książki Samouzdrawianie metodą Silvy: Popularna metoda leczenia siebie i innych José Silva, Robert B. Stone
Ocena 6,7
Samouzdrawiani... José Silva, Robert ...

Książka napisana w mocno amerykańskim stylu: "Ten kurs jest wyjątkowy, tak wielu odmieniło swoje życie po tym kursie. Przyjdź na ten kurs a wyleczysz się ze wszystkiego. To niesamowite ilu osobom pomógł ten kurs. "
Im dalej zagłębiałem się w lekturę tym bardziej byłem przekonany że opisywane rezultaty stosowanych technik opierają się na ilości osób, które wyobrażają sobie daną rzecz
- tzn im więcej osób coś sobie wyobrazi, tym bardziej prawdopodobne, że to się choć raz wydarzy. Całość jest jednak ciekawym przystankiem na drodze od znanych, tradycyjnych sztuk medytacji, do współczesnych nowoczesnych technik jak np. NLP.

2077

Być może ktoś wyniesie z niej coś cennego dla siebie. Na mnie nie zrobiła negatywne wrażenie, bo to mieszanina bzdur zwanych nlp i wschodniej pseudoduchowości.

Dobra praktyczna książka dla zainteresowanych metodą silvy.

Dobra praktyczna książka dla zainteresowanych metodą silvy.

Jak kolega poniżej się dołączę. Ciekawe to obszar z dziedziny medytacji reszta to wcześniej ujął połączenie autoafirmacji, siły sugestii i zamiana z negatywnego na pozytywne myślenie. reszta to herezje.

Dodaj cytat z książki Samokontrola Umysłu Metodą Silvy