Polska wielka księga historii

Okładka książki Polska wielka księga historii
Andrzej Nowak (historyk) Wydawnictwo: Wydawnictwo Ryszard Kluszczyński historia
historia
Wydawnictwo Ryszard Kluszczyński
2012-01-01
2012-01-01
historia historia Polski

Patronaty LC

Okładka książki Arcana nr 165 Andrzej Babuchowski, Jacek Bartyzel, Teresa Bochwic, Kazimierz Braun, Marek Kornat, Antoni Libera, Andrzej Nowak (historyk), Płaszczewska (red.) Olga, Friedrich Schiller, Andrzej Waśko
Ocena 8,7
Arcana nr 165 Andrzej Babuchowski...
Okładka książki Arcana nr 163-164 Marek Baterowicz, Teresa Bochwic, Marek Jan Chodakiewicz, Krzysztof Dybciak, Tomasz Gabiś, Zygmunt Gizella, Henryk Głębocki, Wojciech Kudyba, Andrzej Nowak (historyk), Mariusz Olbromski, Olga Płaszczewska, Tomasz Szczerbina, Maciej Urbanowski, Andrzej Waśko
Ocena 9,0
Arcana nr 163-164 Marek Baterowicz, T...

Mogą Ciebie zainteresować

Dodaj cytat z książki Polska wielka księga historii

Ciekawostki historyczne