Chrystofobia. 500 lat lat nienawiści do Jezusa i Kościoła

Fronda
chrześcijaństwo kościół Katolicki prześladowania
historia
chrześcijaństwo kościół Katolicki prześladowania

Męczeństwo chrześcijan na przestrzeni minionych 500 lat przedstawione w monografii profesora Kucharczyka do głębi wstrząsa i porusza do łez.
Unaoczniają się słowa Jezusa: "Jeżeli was świat nienawidzi, wiedzcie, że Mnie wpierw znienawidził. Gdybyście byli ze świata, świat by was kochał jako swoją własność. Ale ponieważ nie jesteście ze świata, bo Ja was wybrałem sobie ze...

• Historia
  • Chcę w prezencie