Katyńska Gra. Łachmany i kości.

James R. Benn Wydawnictwo: Bellona literatura piękna
Rag and bone
literatura piękna
Barbara Cendrowska-Werner
Katyń Polska ZSRR

Młody porucznik angielski dowiaduje się na urlopie, że musi natychmiast lecieć do Londynu. Jego misja dotyczy odnalezienia sprawcy zabójstwa Jegorowa. Śledztwo jest bardzo skomplikowane i otoczone wieloma tajemnicami państwowymi, romansami a także komplikacjami politycznymi. Porucznik napotyka się na wiele problemów i musi zmierzyć się z każdą ze stron- rosyjską, niemiecką...

• Kryminał
  • 2014
  • 1939 - 1945
  • Różne
  • Sprzedam
  • Kupione w 2016r.
  • 2015

Dodaj cytat z książki Katyńska Gra. Łachmany i kości.