Szary diabeł

2012-03-02
978-83-7659-592-4
Piotr Hermanowski
masterton szary diabeł

Fascynująca książka. Trzymająca w napięciu do ostatniej strony. Warta polecenia i przeczytania.
Polecam

Tak, to była dobra powieść.
Choć jest to typowy i taśmowy produkt firmy Graham Masterton sp. z o.o., to muszę przyznać, że to produkt dobrej jakości. Jest tu wszystko, co być powinno. Akcja porządnie poprowadzona, na miarę dobrego kryminału. Są elementy horroru – całkiem niezłe sceny strachu. I to nie byle jakiego strachu, bo przed nieznanym. Autor świetnie tutaj...

2054

Super książka! Kolejna zdobycz biblioteczna i znowu ... surprise🤪 Graham Masterton !
Ta pozycja w porównaniu z innymi dziełami tego autora, bardzo przypadła mi do gustu. Dużo się działo. Cały czas akcja szybko pędziła i działo się dużo niewyjaśnionych dziwnych wręcz ZDARZEŃ...

Wciągnęła mnie na całą wielogodzinną podróż pociągiem 🙂 bardzo szybko mi się czytało. Główny...

W końcu książka Mastertona, która mi się spodobała. Wartka akcja z fabułą niczym w "Predatorze 2", mamy tu trochę horroru, sensacji, humoru, no i sexu :-)

Moja pierwsza książka Pana Mastertona i zapewne nie ostatnia.
Sądziłam,że tylko King potrafi pisać dobre horrory i spotkała mnie miła niespodzianka.
Siły nadprzyrodzone powiązane z religią a do tego sporo krwi i wnętrzności.
I w końcu detektyw, który nie jest chodzącym (i smutnym) ideałem.
Polecam :)

Ani dobra, ani słaba, taki średniak. Mord za mordem, pomiędzy zabójstwami nie dzieje się nic ciekawego. Słabo zarysowane postacie. Podobały mi się niektóre żarty sytuacyjne wypowiadane przez porucznika Deckera i to chyba wszystko. Jestem zawiedziona tą książką, ale jakoś dotrwałam do końca.

Ten, kto czyta Mastertona wie, że jest on pisarzem genialnym, lecz popadającym w schematy. Praktycznie co drugi jego horror opiera się na tych samych motywach, a także ma zbliżony rozwój wydarzeń do swoich poprzednich braci. Zmienia się lokalizacja, bohaterowie, tło, sposoby mordowania, aż wreszcie rozwiązanie akcji. Nie jest to złe, gdy ten schemat ewoluuje, zachwyca...

Super horror!
Jeżeli ktoś lubi takie klimaty, gdzie jest dużo rozlanej krwi itp to polecam tę książkę.

dobre, chociaż bardzo krwawe

Książka niezła. Trochę przegioł z tą vodoo czarownicą i upiorami w strojach konfederatów, ale to przecież cały Graham.

Dyskusje

1 025