Kup teraz - 1 oferta w cenie od 10.90 zł do 10.90 zł

Michał B. Jagiełło
Czytelnik
literatura piękna
Michał B. Jagiełło

Tą dynamiczną narracją Jerofiejew dowodzi, że wcale nie trzeba umierać, by przeżyć sąd ostateczny. Losy głównych bohaterów dowodzą, że pod każdą szerokością geograficzną mamy go codziennie pod dostatkiem. Wciąga i intryguje.

• Literatura rosyjska
  • 2018
  • W mojej biblioteczce
  • Papierowe
  • Literatura rosyjska
  • De figuris Veneris
  • Rosja itp.

Dodaj cytat z książki Sąd ostateczny