Kult św. Mikołaja na Rusi

Boris Andriejewicz Uspienski Wydawnictwo: Wydawnictwo Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Filologiceskie razyskanija v oblasti slavjanskich drevnostej (Relikty jazycestva v vostocnoslavjanskom kul'te Nikolaja Mirilikijskogo)
83-00-00309-6
Elżbieta Janus, Maria Renata Mayenowa, Zofia Kozłowska
Wydawnictwo Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
83-00-00309-6
Elżbieta Janus, Maria Renata Mayenowa, Zofia Kozłowska