Rozkoszne 2. Antologia kobiecych opowiadań erotycznych

Okładka książki Rozkoszne 2. Antologia kobiecych opowiadań erotycznych
Alicja GiewontIzabela Grelowska Wydawnictwo: Replika Seria: Rozkoszne literatura piękna
literatura piękna
Rozkoszne
Replika
2011-01-01
2011-01-01
opowiadanie erotyka

więcej Więcej

Przeciętne czytadło, składające się z lepszych i gorszych, w większości monotonnych fabularnie opowiadań pisanych przez kobiety. Ale jak się nie ma innej inicjatywy, to można czytać, jak ja, przez pół roku.

Trochę zaczęłam od d... strony, bo od 2 części. Książką ta, to akurat zbiór opowiadać, więc nic nie tracę, gdyż nie są ze sobą powiązane fabularnie. Osobiście nie lubię takich pozycji, ale najpierw się przeczytało tytuł (Rozkoszne) potem kupiło a dopiero na końcu doczytało podtytuł i opis z tyłu książki. Cóż, wśród opowieści można znaleźć i perełki i totalne szmiry jak to...

Cóż mogę powiedzieć o drugim tomie polskich opowiadań erotycznych, polskich kobiet, ja polski mężczyzna. Ano tyle, co powiedziałem po wyjściu z kina z "50 twarzy Greya" - dupy nie urywa.
Od pierwszego tomu różni się jedną zasadniczą rzeczą - jest tu mniej seksu, jest za to dużo takiej obyczajówki, jak bita żona, jak zadufana w sobie dwudziestoparolatka itp.
W sumie lepiej...

o mną kierowało przy wyborze tej książki? Niewątpliwie ciekawość i pozytywna opinia jednej z blogerek.
Często mam wrażenie, że w naszym katolickim kraju wspomnienie, mówienie czy czytanie o seksie to wielki grzech, który koniecznie trzeba napiętnować. Dlaczego? Przecież to zupełnie naturalna sprawa. Mamy potrzebę potwierdzania czy nasza seksualność, nasze fantazje są czymś...

• 2013
  • Psychologia