Pikanterie. Opowiadania miłosne

Okładka książki Pikanterie. Opowiadania miłosne
Anna BoleckaStanisław Brejdygant Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co literatura piękna
literatura piękna
Jacek Santorski & Co
8360207376

Jak w tytule: opowiadania milosne,acz lekko zabarwione erotyzmem.

Jak w tytule: opowiadania milosne,acz lekko zabarwione erotyzmem.

Nie wywołuje dreszczy....

Nie wywołuje dreszczy....

Proszę o wybaczenie, ale straszne to... nie, nie będę wulgarna. Po tej lekturze „pięćdziesiąt twarzy Greya” urasta do rangi dzieła wybitnego. Myślę, że to powinno wystarczyć za recenzję.

Dodaj cytat z książki Pikanterie. Opowiadania miłosne