66 sposobów, by uwieść WAMPIRA lub inną istotę o nieodpartym uroku

Verbum Nobile
wampiry
literatura dziecięca
wampiry

Filmy takie jak 'Zmierzch' pokazują, że wampiry to najatrakcyjniejsze istoty na Ziemi. By 'upolować” kogoś takiego jak Edward Cullen, trzeba zachować zimną krew, naostrzyć kły i wykorzystać cały twój uwodzicielski potencjał. Innymi słowy: musisz przeistoczyć się w bohaterkę, która nie obawia się ani skrajnych namiętności ani dramatycznych wydarzeń. By wziąć udział w tej...

• Chcę w prezencie
  • Wampiry
  • Otherkind - Wampiry
  • 2018
  • Fantastyka
  • Fantastyka - OtherKind czyli Wampiry/Anioły/Demony/Elfy/Wilkołaki itp.
więcej mniej