13 historii z bajkowego świata: czarownice, smoki i przyjaciele

978-83-7544-352-3
czarownice smoki przyjaciele wampiry dla dzieci

🧙13 historii z bajkowego świata: czarownice, smoki i przyjaciele
▫️
Jest to fantastyczna książka z wieloma morałami - jeden rozdział opowiada o niezwykłej miłości wampira do pewnej damy, a jeszcze inna o smoku i księżniczce.
Polecam po raz kolejny nie tylko dziecią, lecz także straszym osobą - niektóre z ilustracji w książce naparawdę chwytają za serce - mnie zdecydowanie...

• Kiedyś was znajdę
  • Dla dzieci