Umysł medytujący

Daniel Goleman Wydawnictwo: Limbus nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
9788371919626
Limbus
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
9788371919626

Okładka książki Trwała przemiana Richard J. Davidson, Daniel Goleman
7,3
Trwała przemiana Richard J. Davidson...
Okładka książki HBRs 10 Must Reads for New Managers Robert B. Cialdini, Michael D. Watkins, Daniel Goleman, Herminia Ibarra, John P. Kotter, William Oncken Jr., Donald L. Wass
7,0
HBRs 10 Must R... Robert B. Cialdini,...
Okładka książki Siła dobra. Świat oczami Dalajlamy Dalajlama XIV, Daniel Goleman
7,3
Siła dobra. Św... Dalajlama XIV, Dani...