Rogaty warszawiak

Adolf Rudnicki Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie biografia, autobiografia, pamiętnik
83-0800-67-52
Wydawnictwo Literackie
Słonimski Rudnicki
biografia, autobiografia, pamiętnik
83-0800-67-52
Słonimski Rudnicki

Wspomnienie o Antonim Słonimskim staje się pretekstem do wspomnień i rozważań na różne, bardzo szerokie tematy.

A może rozważania na różne, bardzo szerokie tematy stają się pretekstem do wspomnień o Antonim Słonimskim?

Niezwykła książka. Trudno mi nawet powiedzieć co to za gatunek. Na bewno nie biogafia, na pewno nie beletrystyka. Momentami ociera się to o...

Dodaj cytat z książki Rogaty warszawiak