Jakiego koloru jest twój spadochron?

Richard Bolles Wydawnictwo: StudioEMKA poradniki
What Colour Is Your Parachute?
978-83-60652-95-4
Anna Sawisz
StudioEMKA
poszukiwanie pracy poradnik kariera
What Colour Is Your Parachute?
poradniki
978-83-60652-95-4
Anna Sawisz
poszukiwanie pracy poradnik kariera

Nawet jak na "samorozwojowy" przemysł, wyjątkowo dużo trywialnych banałów.

Jeśli ktoś myśli o zmianie pracy albo utkną w jakimś martwym punkcie i nie może się z niego ruszyć, to musi przeczytać "Jakiego koloru jest twój spadochron". ;)

Jeśli ktoś chce się rozwinąć zawodowo powinien przeczytać ten poradnik. Jest napisany przystępnym językiem, zawiera ćwiczenia do wykonania oraz masę porad.

Trudno mi ocenić tę książkę, ponieważ jedynie ją przeczytałam, a nie zrobiłam jeszcze ćwiczeń w niej zawartych. Na pewno wiele mi uświadomiła w kwestii szukania nowej pracy. Doceniam to, że autor stawia na samopoznanie i podaje wiele sposobów na dotarcie do wymarzonej pracy. I nie ściemnia, że jakiś sposób jest niezawodny czy jakiś test mówi samą prawdę i tylko prawdę.

Jeden z najbardziej przystępnie podanych poradników dotyczących rozwoju zawodowego, jaki kiedykolwiek powstał! Słuszną pozycję światowego bestsellera zapewniają zawarte w książce świetne i proste metody na szczegółowe określenie i priorytetyzację swoich umiejętności i doświadczenia - a także ćwiczenia i testy pozwalające na szerokie określenie osobistych przekonań, marzeń i...

Bardzo wartościowa lektura dla osób trochę utknęły i nie do końca wiedzą co chciały by dalej. Polecam

Pomimo tego, że mam dosyć dobry wgląd we własną osobę dzięki Bollesowi uświadomiłam sobie kilka niesamowicie istotnych potrzeb odnośnie własnej pracy. Zachęcam do przerobienia wszystkich ćwiczeń (tak, 15 zapisanych stron w Word...), a także pominięcie ostatniego rozdziału ;)

Ksiazka obowiazkowa dla tych ktorzy chca zmienic prace. Fajnie sie czyta.

Niezły podręcznik, zniechęcający do wysyłania cv. Zachęca do zmiany branży inną drogą, poprzez dogłębne poznanie samego siebie. Minusem - duża rozwlekłość, książka jest trzykrotnie za gruba, przegadana. Do przeczytania raz w życiu - wbrew entuzjastycznym recenzjom na okładce.

Bardzo przydatna książka!

Dyskusje

• Poradniki
  • Czytelnicze wyzwanie Rory Gilmore (Gilmore Girls)
  • 2019
  • Rozwój osobisty
  • Psychologia
  • Biznes, Finanse

Dodaj cytat z książki Jakiego koloru jest twój spadochron?