Pracowite maszyny

Wilga
maszyny pojazdy traktor spychacz bajka nauka zabawa Wilga Kozłowska betoniarka
literatura dziecięca
maszyny pojazdy traktor spychacz bajka nauka zabawa Wilga Kozłowska betoniarka

Dziś kolejna odsłona książek dla najmłodszych. Mój ponad trzyletni siostrzeniec Patryczek, jak przystało na chłopca, kocha wszelkie pojazdy, więc gdy nadarzyła się okazja, wzbogaciłam jego biblioteczkę o nową książeczkę „Pracowite maszyny” Urszuli Kozłowskiej.

O czym jest ta bajeczka? O chłopczyku Guciu, podróżniku i znawcy języka maszyn, który wędrując poznawał różne...

• W mojej osobistej biblioteczce:)
  • Bajkowy świat Patryczka i Wiktorii:)
  • Rok 2017
  • Cała Polska czyta dzieciom ;)

Dodaj cytat z książki Pracowite maszyny