Nawrócenie

dzieciństwo miasteczko przeszłość powieść
literatura piękna
83-08-01732-0
dzieciństwo miasteczko przeszłość powieść

Powrót do czasów dzieciństwa. Książka na pewno warta przeczytania bez względu na biografię autora. Świetny styl, barwne opisy świata, którego już nie ma.

Oto jeszcze jeden pisarz z czasów prehistorycznych, czyli z PRLu. Wiedziałem, że jego książki istnieją, i pewnie na tym skończyłaby się moja wiedza o nim, gdyby nie audiobook przypadkiem zdobyty - no i spróbowałem. Jeszcze nie umiem się otrząsnąć z szoku, bo to literatura najwyższych lotów, godna najwyższego podziwu i wszelkich zaszczytów. Raczej awangardowa, ale nie tak,...

• 05. Aud+
  • Klasyka