Sokrates nieznany. Studia o recepcji Sokratesa

Okładka książki Sokrates nieznany. Studia o recepcji Sokratesa
Jacek Sieradzan Wydawnictwo: ENETEIA Wydawnictwo Szkolenia Seria: Antropologia [Eneteia] filozofia, etyka
filozofia, etyka
Antropologia [Eneteia]
ENETEIA Wydawnictwo Szkolenia
2011-01-01
2011-01-01
Filozofia rozważania dotyczące filozofii klasycznej greckiej filozoficzna biografia Sokratesa

Okładka książki Przewodnik po myśli Carla Gustava Junga Ilona Błocian, Tomasz J. Jasiński, Henryk Machoń, Czesław S. Nosal, Tomasz Olchanowski, Kazimierz Pajor, Andrzej Pankalla, Mirosław Piróg, Jerzy Prokopiuk, Jacek Sieradzan, Izabela Trzcińska
Ocena 7,2
Przewodnik po ... Ilona Błocian, Toma...
Okładka książki Zrozum mnie i szanuj. Refleksje wokół niepełnosprawności intelektualnej. Aleksandra Fandrejewska, Ewa Gniazdowska, Urszula Jarecka, Jolanta Koral, Franciszek Maśluszczak, Wojciech Otto, Halina Postek, Jacek Sieradzan, Justyna Sobczyk, Piotr Wasilewski, Elżbieta Zakrzewska-Manterys, Lech Śliwonik
Ocena 7,0
Zrozum mnie i ... Aleksandra Fandreje...
Okładka książki Hermaion nr 2 Krzysztof Grudnik, Irma Kozina, Dariusz Misiuna, Mirosław Piróg, Jerzy Prokopiuk, Jacek Sieradzan, Norbert Wójtowicz, Zbigniew Łagosz
Ocena 7,4
Hermaion nr 2 Krzysztof Grudnik, ...
Okładka książki Hermaion.Mity i mistyfikacje zachodniej tradycji ezoterycznej Kazimierz Banek, Tadeusz Cegielski, Krzysztof Grudnik, Jerzy Kolarzowski, Piotr Piotrowski, Mirosław Piróg, Rafał T. Prinke, Jerzy Prokopiuk, Jacek Sieradzan, Zbigniew Łagosz
Ocena 8,2
Hermaion.Mity ... Kazimierz Banek, Ta...