Martynka i same niespodzianki

Gilbert Delahaye Wydawnictwo: Papilon Cykl: Martynka (tom 2) literatura dziecięca
Martine la suprise
Wanda Chotomska
Papilon
Martine la suprise
Martynka (tom 2)
literatura dziecięca
Wanda Chotomska

Mój 2,5 latek uwielbiał tę książeczkę

Niektóre dzieci mają problem ze skupieniem się na treści czytanej książki. I nie jest to ich wina - w końcu dzieci są pełne zapału, energii, przez ich umysł przewijają się setki myśli i szalonych pomysłów. Bywa jednak tak, że dobrze dobrana książka zaciekawi naszą pociechę na tyle, aby dotrwała do końca powieści.
Dzisiaj pragnę przedstawić Wam kolejną książkę, wartą uwagi:...

Martynka przygotowuje prezent niespodziankę dla kuzynki Helenki z Kanady :)

Marcel Marlier, Gilbert Delahaye to autorzy wspaniałej serii o Martynce, która jest na polskim rynku już od kilkunastu lat.

Martynkę miała odwiedzić jej kuzynka Helenka z rodzicami. Dziewczynka postanowiła godnie ją przyjąć. Nie wiedziała jednak, jaki prezent mógłby 2-letniej dziewczynce sprawić radość. W końcu udało jej się znaleźć taki przedmiot. Jego odnowa wymagała...

To już moja czwarta książeczka o Martynce. Była baaaardzo fajna, polecam.

• Dzieciństwo
  • Dla dzieci
  • Dzieci
  • Z dzieciństwa
  • Z biblioteki
  • Martynka
  • Piesek na okładce
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Martynka i same niespodzianki