Wszechświat Ks. Jana Twardowskiego

Czesław CzaplińskiAndrzej Walczak Wydawnictwo: Do biografia, autobiografia, pamiętnik
83-85586-12-1
Do
ksiądz Jan Twardowski wszechświat poeta poezja wspomnienia wiersze fotografie
biografia, autobiografia, pamiętnik
83-85586-12-1
ksiądz Jan Twardowski wszechświat poeta poezja wspomnienia wiersze fotografie

Tę książkę dostałam jako gratis od internetowego sprzedawcy, u którego od dawna kupuję. Ucieszyłam się, gdy zobaczyłam, że to rzecz o księdzu Twardowskim; potem zaczęłam przeglądać pobieżnie i poczułam się rozczarowana... - Więcej zdjęć niż tekstu - pomyślałam. I dopiero, gdy uważnie zagłębiłam się we "Wszechświat", zmieniłam zdanie.

Całość to albumowa biografia poety....

• Na mojej półce
  • Słowo i obraz