Olejki eteryczne. 65 roślin leczniczych

Pierre Vican Wydawnictwo: Klub dla Ciebie poradniki
Huiles essentielles leurs vertus bienfaisantes
Janina Aleksandrowicz
Klub dla Ciebie
aromaterapia ziołolecznictwo botanika olejki eteryczne zdrowie uroda profilaktyka medycyna naturalna
Huiles essentielles leurs vertus bienfaisantes
poradniki
Janina Aleksandrowicz

Kupiłam na poprawę nastroju za bardzo przystępną cenę. Książka bardzo pomocna. Bardzo ciekawe propozycje kosmetyków, lekarstw, czy środków do czyszczenia powierzchni. Opisy roślin leczniczych na końcu również bardzo przejrzyste.

przydatna ciekawa książkaa

• Chce w prezencie ;)