Mały smok Fumino

Stefano Milu Wydawnictwo: Res Polona Seria: Majowy Chrabąszcz literatura dziecięca
Il draghetto Fumino
literatura dziecięca
Tadeusz Słupecki
Majowy Chrabąszcz
smok dla dzieci przyjaźń samotność uprzedzenia

Na książkę o Fumino trafiliśmy na wyprzedażach w BUWie jakiś czas temu. Byliśmy tam z E. i jak tylko w jej ręce wpadła ta książeczka, nie chciała jej wypuścić. Kupiliśmy i teraz regularnie czytujemy.
Ilustracje nie są z najwyższej półki, ale są kolorowe i dość ładne. E. na swoje urodziny chciała koniecznie takie same lampiony jak miał Fumino, i musiałam robić.
Treść myślę...

• Mam i nie oddam