Ryzykowny układ

Okładka książki Ryzykowny układ
Jayne Ann Krentz Wydawnictwo: HarperCollins Seria: Harlequin Satine literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Satine
Uneasy Alliance
HarperCollins
2011-07-22
2009-01-01
Janusz Florkiewicz
miłość uczucie zdrada dom przyjaźń

więcej Więcej

Lekki romans na jeden wieczór :)

Okropna książka. Główni bohaterowie są niesympatyczni,Torr zachowuje się jak maniak i po 3 zdaniach uciekałabym od niego jak najdalej! A dalej nie jest lepiej.... Tyran z mania prześladowczą jak nic. Szkoda czasu.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Lubię panią Krentz. Jedna z ciekawszych autorek literatury kobiecej z akcją. W jej książkach zawsze coś się dzieje, oprócz uczuciowych kwestii. Nie zanudza, a przy tym nie upraszcza charakterów postaci. Podobnie jest z tą książką. Zdecydowanie fajnie się czyta.

Jedna z książek nie wchodzących w pamięć. Krótka, zwięzła i na temat. Bardzo szybko się kończy i zarówno przyjemnie się czyta. Mało akcji, jednak momentami zaskakująca. Polecam młodszym użytkownikom lubimyczytać.

1959

Abby i Torr poznaja sie na kursie ukladania kwiatow. I o dziwo to wlasnie on jest lepszy w owym rozumieniu mowy kwiatow i tworzy z nich piekne ekspozycje. Mimo ze sa bardzo rozni on poukladany i taki zorganizowany ona szalona i niezorganizowana to jednak bardzo ich ku siebie ciagnie. Bardzo sympatyczna i krotka ksiazka ktora bardzo wciaga i wywoluje usmiech.

Główna bohaterka jakaś taka nijaka. Natomiast główny bohater momentami zachowuje się jak słoń w składzie porcelany.
Spodziewałam się czegoś lepszego. Marzyłam tylko o tym, żeby jak najszybciej ją skończyć.

Już czytałam podobne książki tej autorki, które były utrzymane właśnie w takim "dziwnym" stylu. Bardzo o niczym, raczej słabe. Bohaterowie byli nijacy, chociaż Abby była strasznie denerwująca. Akcja kiepska, romans słabiutki. Ogólnie szybko ją przeczytałam i bardzo lubię tą autorkę.

Jak każda książka tej autorki. Wiem pisze książki, które są najlepsze w podróży, ale i w taki dzień gdy ma się doła. Romans jak się patrzy, ale tylko książki tej autorki czytam jako tz. Harlequiny choć twierdzę, że nimi nie są. Wciągająca książka choć czasami główny bohater wkurzający. Trzeba przeczytać samemu, żeby się przekonać :)

slabe romansidlo;/ Gdziesz to ten pan straszny i trajemniczy jest taki slodki... hm ta tableciara i panikara, co z igly widly robi... ich nieieeieieieieiei

Tę książkę czytałam pod tytułem "Niepewny układ" wydaną przez Wyd.Harlequin w 2009 roku

• Romans
  • Jayne Ann Krentz