Ode mnie dla was

Okładka książki Ode mnie dla was
Monty Roberts Wydawnictwo: PDM poradniki
poradniki
From my hands to yours
PDM
83-920025-1-2
Katarzyna Przybyś
naturalne jeździectwo konie jazda konna jeździectwo natural horsemanship

więcej Więcej

Naprawdę bardzo dobra książka. Polecam każdemu, kto chciałby w trochę inny sposób zacząć komunikować się z koniem.

To powinna być podstawowa encyklopedia dla każdego posiadacza konia oraz dla osób obcujących z tymi zwierzętami. Są to podstawy behawioryzmu koni przedstawione w sposób przystępny dla każdego, nawet dla dzieci dzięki licznym rysunkom i zdjęciom.

Książka na pewno typowa dla koniarzy.Monty Roberts w swoim najpopularniejszym poradniku zdradza nam techniki "naturala" takie jak join-up itp.Polecam ;)

Tyle się o niej nasłuchałam, więc już nie mogę doczekać się świąt, aż wpadnie w moje ręce i trafi na półkę 'Przeczytane' ♥

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Chcę w prezencie
  • Konie
  • Końskie
  • Konie i jeździectwo
  • Poradniki

Dodaj cytat z książki Ode mnie dla was