Czego uczą nas konie

konie psychologia metoda
flora i fauna
83-7278-043-9
konie psychologia metoda

Niezbędna lektura dla każdego koniarza i każdego miłośnika zwierząt, który chce spojrzeć na konie z zupełnie innej perspektywy.

Niezwykle wartościowa książka. Autor opisuje swoje doświadczenia w pracy z końmi i własny nowatorski sposób ich oswajania i ujeżdżania. Podstawową zasadą, jaką wyznaje, jest współpraca ze zwierzęciem a nie dominacja. Nie jest to jednak książka głównie o koniach, a o tym jak można doświadczenia w pracy z końmi przełożyć na stosowanie określonych technik w pracy z ludźmi, by...

Świetna książka! Po jej przeczytaniu jeszcze bardziej utwierdziłam się w przekonaniu że powrót do naturalnych metod szkolenia koni, jest jak najbardziej konieczny! Polecam ;)

Monty Roberts jest znany chyba rzez wszystkich koniarzy na całym świecie i nie trzeba go raczej nikomu przedstawiać. Niesamowicie doświadczony i mądry człowiek, ze wspaniałym podejściem do koni, który nie jeden człowiek może mu pozazdrościć. Monty w tej książce opisuje przeróżne problemy na jakie ludzie często natrafiają podczas pracy z końmi i nasuwa różne rozwiązania....

• Chcę w prezencie
  • Konie
  • Końskie
  • Zwierzęta
  • Konie 🐎🐴
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Czego uczą nas konie