Sins of the night

Okładka książki Sins of the night Sherrilyn Kenyon
Okładka książki Sins of the night
Sherrilyn Kenyon Wydawnictwo: St. Martin's Paperbacks Cykl: Mroczny Łowca (tom 7) fantasy, science fiction
Mroczny Łowca (tom 7)
St. Martin's Paperbacks
2005-06-28
2005-06-28
paranormal romance dark hunter danger Alexion

Które z książek Sherrilyn Kenyon z cyklu,, Mroczny Łowca" dostanę, albo gdzie mogę je przeczytać w języku polskim?

Są książki które uwielbiam chociażby tylko ze względu na jedną postać i ta książka zdecydowanie należy do nich. Nie mam przez to na myśli, że książka nie posiada innych zalet jak fabuła, styl, pomysł na nią a jedynie to iż Alexion tak mnie oczarował i zaciekawił, że wszystko pozostałe zeszło na drugi plan. Czytając ją dosłownie nie mogłam się od niej oderwać, wprowadza coś nowego w świat mrocznych łowców i należy do jednej z lepszych z tej serii.

0. Fantasy Lover (2002) - w Polsce niewydana - Julian z Macedonii i Grace Alexander
1. Night Pleasures (2002) / Rozkosze Nocy (2010) - Kyrian [Mroczny Łowca] i Amanda
2. Night Embrace (2003) - Talon [Mroczny Łowca] i Sunshine
3. Dance with the Devil (2003) - Zarek [Mroczny Łowca] i Astrid [bogini]
4. Kiss of the Night (2004) - Wulf [Mroczny Łowca] i Cassandra [Appolitka]
5. Night Play (2004) - Vane Kattalakis [Zwierzo-Łowca] i Bride
6. Seize the Night (2004) - Valerius [Mroczny Łowca] i Tabitha
7. Sins of the Night (2005) - Danger [Mroczna Łowczyni] i Alexion
8. Unleash the Night (2005) - Wren Tigarian [Zwierzo-Łowca] i Maggie
9. The Dark Side of the Moon (2006) - Ravyn [Mroczny Łowca / Zwierzo-Łowca] i Susan
10. The Dream Hunter (2007) - Arik [Łowca Snów] i Geary
11. Upon the Midnight Clear (2007) - Leta [Łowczyni Snów] i Aidan
12. Devil May Cry (2007) - Sin [bóg/demon] i Kat [bogini]
13. Dream Chaser (2008) - Xyper [Łowca Snów] Simone
14. Acheron (2008) - Acheron Partenopajos i Soteria
15. One Silent Night (2008) - Stryker [Daimon] i Zephira
16. Dream Warrior (2009) - Delphine [Łowczyni Snów] i Jericho [bóg]
17. Bad Moon Rising (2009) - Fang Kattalakis [Zwierzo-Łowca] i Aimee [Zwierzo-Łowczyni]
18. No Mercy (2010) - Samia [Mroczna Łowczyni] i Dev [Zwierzo-Łowca]

plus możecie jak na razie przeczytać "Ciężki tydzień nocnego poszukiwacza" o Rafaelu Santiago [Mrocznym Łowcy] w antologii "Moje nadprzyrodzone wesele"

2. Night Embrace (2003) - Talon [Mroczny Łowca] i Sunshine
3. Dance with the Devil (2003) - Zarek [Mroczny Łowca] i Astrid [bogini]
4. Kiss of the Night (2004) - Wulf [Mroczny Łowca] i Cassandra [Appolitka]
5....

Książka opowiada o losie przyjaciela Acherona,jednego z trzech pierwszych Mrocznych Łowców,który jako pierwszy umarł i został cieniem...Jego prawdziwe imię to Ias,ale teraz nazywa się Alexion...Nie wygląda on jak cień i nie jest niewidzialny dla ludzi,ale dlaczego?
Druga bohaterka to Danger-Mroczna Łowczyni z Francji.
Kolejna boska książka Sherrilyn Kenyon.Uwielbiam jej książki.Każdemu z bohaterów potrafi ona stworzyć świetną historię.Jedną z ulubionych bohaterów w jej książkach jest Simi...Ona jest po prostu genialna i taka słodka ♥...
Nie mogę się doczekać jak przeczytam kolejną część...Gorąco polecam.

Druga bohaterka to Danger-Mroczna Łowczyni z Francji.
Kolejna boska książka Sherrilyn Kenyon.Uwielbiam jej...

Na półkach: , , , , , , ,

Nie jestem pewna, bo trudno ponumerować te książki po kolei, ale chyba siódma część serii o Mrocznych Łowcach.
Myślałam że będzie to koleina historia Mrocznego Łowcy, lecz później okazało się że nie pamiętam żadnego Mrocznego Łowcy o imieniu Alexion... Tak więc. : Książka opowiada o losie przyjaciela Acherona i jednego z pierwszych Mrocznych Łowców, którzy umarli i zostali cieniami.. Jego prawdziwe imię to Ias.. Lecz on nie wygląda na cień, więc czym jest..?
Noszą drugą połówką Alexiona jest Mroczna Łowczyni z Francji, która nazywa się Danger..
Po raz kolejny Styker by zranić Acherona próbuje posłużyć się jego przyjaciółmi.. Boże jak nienawidzę tego kolesia.. Co Ash mu takiego zrobił..?!
Podoba mi się postać Ximery.. Taka druga Simi, tylko że trochę mniej zabawna..
Końcówka była wspaniała.. Polecam. <3

Kolejny dobry tom Mrocznego Łowcy.
Trochę historii oraz wyjaśnień jak powstał Alexion i dużo zabawnych scen z demonami.
Alexiona jest tam dużo, bo to tom jemu poświęcony, mało Asha, ale mimo to książkę fajnie się czyta, bo odbiega trochę od schematu - może dlatego że Alexion zwyczajny nie jest..
Postać Simi przeplata się w książce i to ta postać rozkłada mnie na łopatki,no co za fajny rozpuszczony młody demon. A że do tego dochodzi kolejny również odjechany demon...przeczytajcie a jaki przekonacie się sami.

Polecam!

Kolejny dobry tom Mrocznego Łowcy.
Postać Simi przeplata się w książce i to ta postać rozkłada mnie na...

Uwielbiam cała serie ,chociaż ta książka mi mniej przypadła do gustu.
Mimo to polecam.

Uwielbiam cała serie ,chociaż ta książka mi mniej przypadła do gustu.
Mimo to polecam.

• Dark Hunter