Na fali uczuć

Okładka książki Na fali uczuć Louise Allen
Okładka książki Na fali uczuć
Louise Allen Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Skandaliczni Ravenhurstowie (tom 6) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
Skandaliczni Ravenhurstowie (tom 6)
Harlequin Romans Historyczny
The Piratical Miss Ravenhurst
Harlequin
2011-01-01
2011-01-01
Melania Drwęska
Anglia Jamajka fortuna ucieczka miłość piraci statek

Pełna przygód historia miłości Clemence i Nathana. Bardzo miło i przyjemnie się czyta. Polecam

Świetna

Świetna

Na półkach: , , , , , , , ,

miłość znaleziona na morzu...

miłość znaleziona na morzu...

Egzotyczna Jamajka.Opiekunem Clemence Ravenhurst po śmierci jej ojca zostaje chciwy wuj,który zamierza zagarnąć majątek dziewczyny zmuszając ją do ożenku ze swym synem.Więzi Clemence w domu,jednak dziewczyna ucieka i w przebraniu chłopaka zamierza statkiem dopłynąć do Anglii.Nieszczęśliwy splot wydarzeń sprawia,że Clemence zostaje przymusowo zatrudniona jako chłopiec do pomocy nowemu nawigatorowi na statku piratów.Nathan Stanier w rzeczywistości jest tajnym agentem Marynarki Królewskiej.W przebraniu podstępem zamierza zwabić piratów w pułapkę i tym samym dostać zasłużony awans.Dzieląc z Nathanem jedną kajutę,Clemence ukrywa fakt,iż jest kobietą,jednak wkrótce prawda wychodzi na jaw.Nathan jednakże nie wyjawia nikomu jej sekretu i wbrew sobie zaczyna się opiekować dziewczyną i dbać o nią.Między nimi nawiązuje się nić sympatii,która z czasem pogłębia się i rodzi prawdziwe uczucie.Dramatyczne wydarzenia na statku powodują,że piraci wpadają w pułapkę,a Clemence zostaje oddana wujowi pod opiekę.Nathan jednak wykrada ją z domu wuja i razem płyną do Anglii,gdzie dziewczyna zamierza szukać pomocy u wpływowych i szanowanych krewnych z rodziny.Czy duma i honor Nathana pozwolą mu poślubić bogatą i zakochaną w nim Clemence?Czy jego przekonania nie zniszczą uczucia,którym darzy dziewczynę?Okazuje się,że Ravenhurstowie dbają nie tylko o swoje interesy,ale również o uczucia swoich krewnych...
Ostatnia część serii o kochliwych Ravenhurstach obfituje w dramatyczne sytuacje z piratami i walką na morzu w tle.Pełna napięcia akcja,niebezpieczeństwo,tłumione uczucia i duma zapewniają niezatarte wrażenia podczas czytania.Gorąco polecam,mimo iż jest to już ostatnia część tej fascynującej serii.

• Romans historyczny
  • Harlequin
  • Romanse historyczne
  • Historyczne
  • ROMANS - dawne czasy

Dodaj cytat z książki Na fali uczuć