Nikomu ani słowa

2009-01-01
Jacek Mikołajczyk
morderstwo porwanie choroba psychiczna

więcej Więcej

Polecam, jeden z lepszych thrillerów jakie czytałem.

Pomysł ciekawy, wykonanie niestety kiepskie. Nie polecam.

Świetny thriller. Początek trochę mi się dłużył ale jak zaskoczyłam, to nie mogłam się oderwać. Świetnie opisane postacie. Fabuła, mimo iż była dla mnie przewidywalna, nic na tym nie straciła. Polecam wszystkim miłośnikom thrillerów psychologicznych.

Dobry thriller, chociaż autor trochę przekombinował zakończenie i już nie miałam takiej przyjemności z lektury. Jednak polecam, bo pomysł był ciekawy i historia wciągnęła mnie od samego początku.

Łatwo się czyta. Polecam.

Na półkach: , , , , , ,

Fenomenalna intryga trzymająca w napięciu do ostatniej strony. Czy doktor Conrad uratuje córkę i po co to wszystko... Warto przeczytać.

Przeczytałam jednym tchem. Thriller jak dla mnie wart ogromnej uwagi. W pewnym momencie sama zaczęłam się zastanawiać, co ja bym zrobiła na miejscu głównych bohaterów, jakbym się czuła gdybym była obserwowana dwadzieścia cztery godziny na dobę? Czy potrafilabym wiedząc, że ode mnie zależy życie mojej jedynej córki wyciągnąć najważniejsza informacje od Elizabeth -...

Wyobraźcie sobie, że jesteście przez cały czas obserwowani. Ktoś śledzi każdy Wasz ruch, słyszy każde wypowiedziane przez Was słowo. Na domiar złego ten ktoś przetrzymuje Waszą córkę. Nie możecie nikomu powiedzieć o tym, co się dzieje, bo wtedy dziecku stanie się krzywda. Bylibyście w stanie podporządkować się temu, co porywacze kazali Wam zrobić?
Psychiatra Nathan Conrad...

Po prostu rewelacyjna! Jeden z najlepszych thrillerów jakie kiedykolwiek miałam przyjemność czytać!

Jedna z lepszych książek, jakie ostatnio czytałam.

• 2012
  • E-booki