Tak miało być

Seria: Harlequin Gorący Romans Ekstra
Wydawnictwo: Harlequin
Bound to happen
karmazyna

Wakacje to najbardziej wyczekana pora roku. Tropikalna wyspa z bujną przyrodą, cudownie ciepłym morzem i rozległymi plażami... Czy to nie wymarzone miejsce na wspaniałe wakacje? Sydney Ford, dyrektorka firmy Doskonała Dziewczyna, miała wątpliwości, czy powinna wziąć udział w tej eskapadzie, kiedy okazało się, że w gronie uczestników znajduje się Ray Coffey, z którym osiem lat temu spędziła jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną, pełną pasji i czułości noc.

Nigdy nie potrafiła o nim zapomnieć. Czekała tylko na okazje, kiedy będą mogli powtórzyć tamte piękna chwile. Wspomnienia zawsze były żywe, teraz jednak zadała sobie pytanie, co Ray by powiedział na wakacyjny romans?

źródło opisu: z okładki

Madzia909 | 2014-09-26