Wyzwanie czytelnicze LC

Wydawnictwo: Znak emotikon
978-83-240-1548-1
dzieci, Bolek, Lolek, teatr
Ag2S

Kostiumy i kurtyna! Wielkie przygotowania! Bolek i Lolek organizują prawdziwy teatr - a to przecież ogromne wyzwanie. Czy wszystko się uda? I czy gościom się spodoba? Skąd wiadomo, co jest w teatrze najważniejsze? Opowiadanie Macieja Wojtyszki, autora słynnej Bromby, to pierwsza z zupełnie nowych przygód ulubionych bohaterów wszystkich pokoleń. Pełne humoru, zabawne i mądre - nowe przygody...

Opowiadanie Macieja Wojtyszki, autora słynnej Bromby, to pierwsza z zupełnie nowych przygód ulubionych bohaterów wszystkich pokoleń. Pełne humoru, zabawne i mądre - nowe przygody Bolka i Lolka pokochają dzieci i rodzice!

Bolek i Lolek - bajka wszech czasów odkryta na nowo!

Seria opowiadań - przygoda powraca!

Seria opowiadań to niezwykłe wydarzenia, wędrówki i zabawne sytuacje przedstawione we współczesnych, bliskich dzieciom realiach. Bolek i Lolek udowodnią, że wciągające przygody mogą zdarzyć się wszędzie, a ich pomysłowość i zaradność rozśmieszą dzieci i rodziców. Autorami książek są świetni i wielokrotnie nagradzani twórcy Joanna Olech i Maciej Wojtyszko.

źródło opisu: Nota Wydawcy

źródło okładki: Wydawca

Kotkad | 2015-12-21
Przeczytana: 17 grudnia 2015

Standardowa historyjka, miła dla ucha ale niezbyt pasjonująca. Takie sobie bajanie. Ładnie ilustrowana - to jak zwykle plus dla dzieciaków

Kolejna wspaniała książeczka o dwóch braciach :)
Tym razem wymyślają, że zorganizują przedstawienie teatralne dla rodziny i znajomych :)

Jednak to strasznie stresujące...
Trzeba wymyślić scenariusz, przygotować choreografie, trzeba wszystko dopiąć na ostatni guzik... Czy aby gościom na pewno się spodoba?

Kiedy wreszcie następuję ta ważna chwila Bolek i Lolek są baardzo zdenerwowani...
Nie pomaga im to, ze mały Stanisław krzyczy przeszkadzając w rozpoczęciu przedstawienia, po chwili zaczyna dzwonić telefon Pani Chmielewskiej,a na koniec ktoś dzwoni do drzwi...
Aż wreszcie mogą spokojnie zacząć :) Wszystko wspaniale się udaje, a goście są zachwyceni :)

Moje zdanie na temat tej książki jest takie samo jak na temat poprzedniej o Bolku i Lolku :) Fajne opowiadanie i wspaniałe bardzo kolorowe ilustracje :)
Polecam!!!

mad_about_you | 2018-04-03