Kontrowersje wokół seryjnych morderców na przykładzie Zdzisława Marchwickiego

Wydawnictwo: Prometeusz
7 (11 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-915222-6-4
prometeusz

Książka z zakresu literatury faktu. Obejmuje sprawę Zdzisława Marchwickiego tzw. "Wampira z Zagłębia" działającego na przełomie lat 60 i 70 ubiegłego wieku. Zawiera zdjęcia, fragmenty pamiętnika oraz oryginalne szkice z miejsc zbrodni - jej atutem jest dokładny opis modus operandi sprawcy.
Autorka jest prawnikiem.

Daria | 2015-09-28

Wiele szczegółowych faktów, dotyczących morderstw na Śląsku w latach 60. Podoba mi się, że Autorka pozostaje bezstronna i obiektywna. Nie narzuca swoich poglądów, pozwala czytelnikowi na wysnucie własnych wniosków.

Mateusz | 2016-02-08
Magdalena | 2013-03-05
Mateusz Pańka | 2012-08-03
Agnieszka | 2012-02-28
Prawdziwe kryminały

Nic tak idealnie nie komponuje się z ciemnymi, chłodnymi, jesiennymi wieczorami jak kubek herbaty i dobra książka. A książki, które szczególnie dobrze pasują do jesiennej aury, to porządne thrillery albo krwawe kryminały.