Aż do skończenia świata

Tłumaczenie: Kinga Taukert
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The Valentine child
Literatura angielska, XX wiek
Dorota_1988

A stało się to w Dniu Zakochanych. To była piękna para. Sophie - śliczna, młodziutka i zakochana w nim od pierwszego wejrzenia. Justin - bardzo przystojny, ale dwa razy od niej starszy. Uwielbiał ją w skrytości ducha, lecz wiecznie zadręczał się tym, że jest dla niej za stary. Kiedy się pobrali, nieporozumienia między nimi zaczęły narastać i w końcu rozeszli się z powodu intrygi zawistnej...

A stało się to w Dniu Zakochanych.

To była piękna para. Sophie - śliczna, młodziutka i zakochana w nim od pierwszego wejrzenia. Justin - bardzo przystojny, ale dwa razy od niej starszy. Uwielbiał ją w skrytości ducha, lecz wiecznie zadręczał się tym, że jest dla niej za stary. Kiedy się pobrali, nieporozumienia między nimi zaczęły narastać i w końcu rozeszli się z powodu intrygi zawistnej kobiety. Po 4 latach separacji ponownie spotkali się, i to w dość dramatycznych okolicznościach. Czy będą mieli szansę na odbudowanie swojego małżeństwa?

No litości. On bogaty i przystojny, ona drobna, piękna i beznadziejnie w nim zakochana. Po drodze rozstania, niedopowiedzenia, powroty i wielka miłość, aż do zwymiotowania. I tak, autorka najwyraźniej uznała to za sposób na "kopiuj-wklej" i napisanie kilku powieści opierających się na tej samej zasadzie.
Na szczęście, choć czytadło nędzne, do połknięcia w godzinę.

(uwaga - spojler. Wszystko kończy się szczęśliwie wielką miłością.)

Zuzanna | 2014-07-29
Na półkach: Biblioteka, Przeczytane