Na greckim jachcie

Okładka książki Na greckim jachcie Jacqueline Baird
Okładka książki Na greckim jachcie
Jacqueline Baird Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Światowe Życie literatura obyczajowa, romans
Harlequin Światowe Życie
Return of the Moralis Wife
Harlequin
2014-03-14
2014-03-14
Janusz Maćczak
małżeństwo rozwód rejs przeszłość romans miłość

Okładka książki Zabierz mnie do Grecji Jacqueline Baird, Emma Darcy
Zabierz mnie d... Jacqueline Baird, E...
Okładka książki Mistrz Formuły 1. Dziedzic fortuny Jacqueline Baird, India Grey
Mistrz Formuły... Jacqueline Baird, I...

Typowa książka która trafia na półkę o nazwie przeczytane za rok zapomniane, jednak muszę nadmienić, że w książce jest poruszony motyw molestowanych dzieci więc już to zasługuje na dodatkową gwiazdkę. Wszystko co pomoże i otworzy ludziom oczy na los takich dzieci zasługuje na pochwałę.

Od początku jest jego silna potrzeba zemsty, podstawy niby ma ,ale samo wydarzenie.... Od początku główny bohater przedstawiony jako zimny typ ,bez uczuć i nagle.. na same zakończenie ma i to ile :/ Sorry ,ale jako romans, nawet jak na harlequin jest słaby. Wątek uczuciowy tak, spłaszczony,że bardziej już nie można.

Jacqueline Bird - "Na greckim jachcie"/"Return of the Moalis Wife"

Selina (18-24) + Rion (28-34) ----- PHOEBE, THEODOR

*2012

Jacqueline Bird - "Na greckim jachcie"/"Return of the Moalis Wife"

Selina (18-24) + Rion (28-34) ----- PHOEBE, THEODOR

*2012

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Harlequin
  • Ebooki
  • Romans
  • 2011-2014
  • GRECJA/GREK
  • VVV

Dodaj cytat z książki Na greckim jachcie