Adamie, gdzie jesteś ?

Wydawnictwo: M
83-86106-53-0
religia
BethLuisNion

Rozważania rekolekcyjne zawarte w tej książce pozwalają usłyszeć wołanie Boga kierowane do każdego człowieka. Autor mówi o miłości Boga przejawiającej się w konkrecie naszego życia. Jak ja odkryć? Jak uporać się z bezsensem życia, grzechem, słabością? Wprowadzeniom do medytacji podejmującym te właśnie tematy towarzyszą rozważania na temat ludzkich uczuć, lęków, seksualności, rozeznawania duchowego, skutecznego przeżywania sakramentu pojednania.

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: zdjęcie autorskie