Martynka, księżniczka i rycerz

Tłumaczenie: Wanda Chotomska
Cykl: Martynka (tom 5)
Wydawnictwo: Publicat
Artsajke

Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki. Bestseller w wielu krajach świata.

źródło opisu: http://www.empik.com

źródło okładki: http://wysylkowa.pl/ks996648.html

Leania112 | 2014-11-12

Jedna z lepszych książeczek z Martynką :) Dostałam ją na zakończenie trzeciej klasy ;) Śliczne obrazki i ciekawa historyjka :)

zdolnedzieci | 2017-01-27

Niektóre dzieci mają problem ze skupieniem się na treści czytanej książki. I nie jest to ich wina - w końcu dzieci są pełne zapału, energii, przez ich umysł przewijają się setki myśli i szalonych pomysłów. Bywa jednak tak, że dobrze dobrana książka zaciekawi naszą pociechę na tyle, aby dotrwała do końca powieści.
Dzisiaj pragnę przedstawić Wam kolejną książkę, wartą uwagi: jest to "Martynka". Ola zachwycona jest wyjątkowo naturalną postacią dziewczynki: przeżywa radości i smutki, czasem musi pokonać strach przed nieznanym, zmęczenie czy uporać się ze zmianami w życiu. Martynka żyje bardzo aktywnie - uczy się jeździć konno, pływać, uwielbia zajmować się przydomowym ogrodem, czy spacerować po łące wraz ze swoim nieodłącznym przyjacielem: Pufkiem.
Książka nie jest przeznaczona wyłącznie dla dziewczynek (chociaż sama z początku odnosiłam takie wrażenie). Praktycznie w każdej części Martynce towarzyszą bracia: Alanek i Jaś, kuzynostwo lub nowo poznani przyjaciele. Jest to...

Chihiro | 2013-01-01

Czytałam to swojej pięcioletniej kuzynce, ale chyba nudziło ją to tak samo jak mnie.

Malycielaczek | 2011-07-26

2 razy tego suchałam