Buonissimo! Najlepsze potrawy z kuchni włoskiej

Tłumaczenie: Marcin Kadłubowski
Wydawnictwo: Weltbild
Buonissimo!
kuchnia włoska
Miss_Jacobs

Buonissimo! to prawdziwa kuchnia włoska z całą gamą jej smaków i barw.
Tym, którzy już zdążyli pokochać włoskie jedzenie, Gino odkrywaszlachetną prostotę dań z okolic Neapolu; tych, którzy dopiero poznają uroki włoskiej kuchni, krok po kroku wprowadza w świat niezwykle łatwego
gotowania i łączenia smaków.

źródło opisu: wydawca

źródło okładki: wydawca

| 2011-05-13
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kulinarne

Gino mnie wciaz zaskakuje . Nigdy nie lubilam gotowac a od niedawna zajmuje mnie kuchnia wloska poniewaz jest moja ulubiona, z braku dobrych sosow do spaghetti w sklepach zaczelam tworzyc swoje . Ksiazka Gino niedawno wydana, zaciekawila mnie i zostala moja pierwsza ksiazka kucharska . Gino jest rewelacyjny,tworzy proste lecz bardzo originalne przepisy a przede wszystkim ten orginalny wloski smak, jak chwila we wloskiej restauracji w centum wloskiego miasteczka . W szybtki sposob mozna wyczarowac cos niepowtarzalnego.
Ksiazka rozbudzila moj wewnetrzny pociag do improwizowania w kuchni.Daje ogromna ilosc informacji i pomyslow. Dzieki Gino!

Adam | 2015-05-06
Tyna | 2013-12-06