Nie wszystko naraz

Tłumaczenie: Aleksandra Świerkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Medical Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
One Step at a Time
83-7149-095-X
harlequin medical romance
Dorota_1988

Kiedy człowiek w wypadku samochodowym jedynie łamie nogę, może uważać się za szczęściarza, lecz jeśli tym kimś jest "niezastąpiony" szef, ma wszelkie prawo uznać swój pobyt w szpitalu za katastrofę - bo kto poprowadzi za niego firmę? Dominik wie, że w tej sytuacji może zaufać tylko Kate, swej byłej żonie. Po rozwodzie Kate i Dominik zachowują się wobec siebie poprawnie, lecz dotąd nie wyjaśnili sobie prawdziwych przyczyn rozstania. Czy wreszcie nadarzy się okazja?

kasia | 2017-03-02
lau | 2014-02-11