Paulinka i miś w krainie marzeń. Opowiadania na dobranoc

Wydawnictwo: Jedność

Paulinka ma starszą siostrę Joasię, która wymyśla różne niesamowite opowieści. Każdego wieczora dziewczynka wsuwa się do łóżka Joasi wraz ze swoim ulubionym misiem Jednouchym. Czy słyszysz szum wiatru za oknami?, szepcze Joasia i już obie siostrzyczki lecą do krainy marzeń. W czasie swoich podróży odwiedzają krainę krasnali, dżunglę, biegun północny, księżyc, spotykają księżniczkę z chmur, wiedźmę Abrę, rodzinę krokodyli, chrapiących niedźwiedzi i wiele innych, niezwykle sympatycznych postaci ze świata fantazji. Książka składa się z krótkich historyjek na

Asia | 2016-08-27
apple | 2014-07-29