Mężczyzna nie do zdobycia

Tłumaczenie: Janusz Węgiełek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
5 (7 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Beyond reach
837149047X
Dorota_1988

Lucy uwielbiała żeglugę morską i tylko dlatego zatrudniła się na jachcie kapitana Troya jako zwykła kucharka, chociaż była wykwalifikowaną masażystką i pochodziła z zamożnej rodziny. Wystarczyły trzy tygodnie żeglowania po Morzu Karaibskim, aby Lucy wpadła w pułapkę nieodwzajemnionej miłości. Kapitan Troy nie pozwalał bowiem dać się uwieść pięknej, młodej dziewczynie. Lucy była jednak uparta i zdeterminowana. Za bardzo pokochała Troya, aby zrezygnować z walki o miłość.

bookslover | 2015-07-27
Przeczytana: 27 maja 2015

Lucy ze względu na zamiłowanie do żeglugi morskiej postanowiła zatrudnić się na kilka tygodni na jachcie kapitana Troya. Z zawodu była masażystką. Jednak Troy był po części przyparty do muru, więc musiał ją zatrudnić, bo nie miał nikogo innego na jej miejsce.
Podstawowa zasada: on jest kapitanem, ona jest podwładnym, nie ma relacji damsko-męskich. Oboje mieli o tym pamiętać. Niestety nie pomagał fakt, że Lucy została hojnie obdarzona przez naturę urodą i kobiecymi kształtami.
Gdy Lucy przybyła na łajbę, poprosiła kapitana, aby ten pomógł jej odzyskać swój bagaż od oszusta, który napisał ogłoszenie, że potrzebuje kucharki, a w rzeczywistości potrzebował kobiety naiwnej, którą mógłby uwięzić i zgwałcić. Na szczęście Lucy udało się wtedy uciec. Niestety został jej bagaż, po który miała zamiar wrócić z kapitanem. Dzięki Troy'owi udało się jej odzyskać swoje rzeczy.
Przyjechała pierwsza rodzina na rejs na łajbie Troya. Lucy sprzątała, gotowała.
Świetnie sobie radziła. Dodatkowo...

Aga | 2012-08-16
Przeczytana: 16 sierpnia 2012