Noc w Paryżu

Tłumaczenie: Natalia Wiśniewska
Seria: Harlequin Światowe Życie
Wydawnictwo: Harlequin
Jet-set seduction

Na przyjęciu dla londyńskiej elity Slade poznaje najpiękniejszą kobietę, jaką kiedykolwiek widział. Jednak Clea Chardin nie odwzajemnia jego zainteresowania. Niechętnie umawia się na spotkanie. Zaintrygowany Slade daje się wciągnąć w szczególną grę-od tej chwili będzie jeździł za Cleą po całym świecie, by spędzić wspólnie choć parę godzin w Monte Carlo, Kopenhadze, Nowym Jorku, Paryżu...

isabelle142 | 2013-06-24
Przeczytana: 24 czerwca 2013

Dwa lata temu byłam nad morzem. W okolicznych miejscowościach pełno było różnego rodzaju sklepików, w których za grosze można było kupić książki z serii Harlequin, czego nie omieszkałam uczynić :) Kupiłabym ich znacznie więcej, gdyby nie brak miejsca w bagażu :(
'Noc w Paryżu' przeczytałam wówczas szybko i dość pobieżnie, więc po dwóch latach nie pamiętałam z niej właściwie nic. Kiedy jednak naszło mnie na lekki, cienki, współczesny romans, skierowałam się do domowej biblioteczki :)
Z opisu na okładce można wysnuć wrażenie, że bohaterowie jeżdżą sobie po całym świecie, żeby uprawiać tam seks. Nic bardziej mylnego :) Czytając poznajemy motywacje bohaterów, wpływ wydarzeń z ich przeszłości na to, jak ich życie osobiste wygląda teraz. Slade pod wpływem Clei odkrywa w sobie pokłady nieznanych mu dotąd uczuć. Postanawia dowiedzieć się, co dziewczyna ukrywa i zaopiekować się nią. Co z tego wyniknie? Pewnie łatwo się domyśleć, ale zapraszam do lektury :)

lenka9411 | 2017-07-06
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Romanse