Kroniki Spiderwick. Opowieść filmowa

Wydawnictwo: Egmont Polska

Chcąc zacząć wszystko od nowa po rozwodzie z mężem, Helen Grace opuszcza Nowy Jork i wprowadza się z trójką dzieci do opuszczonego rodzinnego majątku Spiderwick. Pewnego dnia, penetrując swój nowy dom, dziewięcioletni Jared Grace znajduje na strychu książkę, Przewodnik terenowy Arthura Spiderwicka po fantastycznym świecie wokół nas. Mimo licznych ostrzeżeń, Jared czyta Przewodnik i jego życie zmienia się na zawsze. Musi teraz strzec książki, by nie wpadła w niepowołane ręce. Korzystając z pomocy domowego skrzata Naparstka, Jared, jego brat &ndash, bliźniak Simon oraz ich siostra Mallory stawiają czoła światu istot fantastycznych.

Kornel787 | 2012-08-17
Przeczytana: 17 maja 2010

Polecam osobom, które dopiero wchodzą w świat fantasy :)

Ola | 2011-07-04

R E W E L A C J A !!!!!!!!!
:-)

kocham_cie | 2016-10-31