Zakochany kundel

Tłumaczenie: Zuzanna Naczyńska
Wydawnictwo: Egmont Polska
Lady and the Tramp
bajki dla dzieci, disney

Gdy niesforny kundelek o imieniu Tramp poznaje spanielkę Lady, od razu traci dla niej głowę. Za jego namową suczka opuszcza swój dom i wyrusza na spotkanie prawdziwej miłości i niezwykłych przygód. Lady w końcu przekonuje się co znaczą wolność i swoboda.

źródło opisu: Egmont, 2011

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Dawidek | 2014-01-03

Piękna bajka o suczce Zuzi ,którą z początku pieszczono jednak kiedyś tomsię musiało sie to stać. Nie pieścili jej...
Zachęcam do przeczytania ciekawej choć romantycznej baśni.:-)

Nie da się ocenić tej książki inaczej. Znam ją, jak każdą inną twórców Walta Disneya. Oczywiście bardziej lubiłam oglądać te bajki, ale wracałam do tych historii nie jeden raz zarówno w formie książkowej jak i tej odtwarzanej na kasecie VHS.

Jest to moja ukochana bajka do której będę wracać ile się da.

ewika | 2015-10-04
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci
Przeczytana: 04 października 2015

Fajna ksiązeczka dla dzieci

Ervisha | 2010-10-26

"Zakochany kundel" opowiada o przygodach i miłości dwóch psów - kundla Trampa, którego z powodu jego pomysłowości i odwagi znają wszystkie bezpańskie psy, oraz pięknej suczki Lady. Akcja rozpoczyna się w momencie, kiedy malutka Lady staje się świątecznym prezentem. Jednak jej młode lata są bardzo skrócone - już zaraz potem jest pokazana jako nastoletnia suczka. Spotyka Trampa, który z początku w ogóle jej się nie podoba. Jednak pies poprzez romantyczne kolacje na tyłach włoskiej knajpki i wspólne ucieczki przed hyclem zyskuje sobie serce Lady. Powstaje jednak problem, bo hyclowi w końcu udaje się złapać wybrankę kundla.

Przepiękna książka :) W dzieciństwie uwielbiałam bajki Disneya.

Paula | 2017-10-27

Uwielbiam wręcz tą opowieść! Obok Króla Lwa i Pięknej i Bestii moja ulubiona historia z wytwórni Disneya :)

| 2015-04-26

Kiedy byłam w przedszkolu kochałam tą książkę, jest cudowna! Znałam ją na pamięć, dosłownie.

Diana | 2013-07-08

Jedna z moich ulubionych bajek z dzieciństwa :-)

Agnieszka | 2016-02-19

Bardzo fajna bajka.Czytałam jak byłam mała.Fajne obrazki.Zuzia i Hultaj i ich historia.Polecam ;)

Karolina | 2011-08-24
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Bajki
Przeczytana: 2003 rok

Jedna z moich ulubionych bajek dzieciństwa. Taka romantyczna = D Uwielbiam ; ))