ROZWIŃ ZWIŃ

1991-01-01
Zuzanna Naczyńska
bajki dla dzieci disney

więcej Więcej

Skrótowa, słodka aż do mdłości, wersja klasycznej baśni Disneya.

Nostalgia :) Nie masowały mi jednak imiona psów, jak tytułowa Zuzia i Hultaj, które były inne w oryginalnej animacji: Lady, Tramp, Lord, Rex, itd.

Czytane z moją córką bodajże 4-5-letnią, która do dzisiaj ma hopla na punkcie psów. Ta historia miłosna między pieskami z różnych środowisk przekłada się na niejeden romans "ludzki". Przyjemna historyjka z ciekawymi bohaterami napisana przystępnym językiem dla maluchów.
Polecam.

Książka z dzieciństwa <3

Uwielbiam wręcz tą opowieść! Obok Króla Lwa i Pięknej i Bestii moja ulubiona historia z wytwórni Disneya :)

Susi und Strolch

Bardzo fajna bajka.Czytałam jak byłam mała.Fajne obrazki.Zuzia i Hultaj i ich historia.Polecam ;)

Gdy niesforny kundelek o imieniu Tramp poznaje spanielkę Lady, od razu traci dla niej głowę. Za jego namową suczka opuszcza swój dom i wyrusza na spotkanie prawdziwej miłości i niezwykłych przygód. Lady w końcu przekonuje się co znaczą wolność i swoboda.
Fajna ksiązeczka dla dzieci

Kiedy byłam w przedszkolu kochałam tą książkę, jest cudowna! Znałam ją na pamięć, dosłownie.

Na półkach: , , , , , ,

Nie da się ocenić tej książki inaczej. Znam ją, jak każdą inną twórców Walta Disneya. Oczywiście bardziej lubiłam oglądać te bajki, ale wracałam do tych historii nie jeden raz zarówno w formie książkowej jak i tej odtwarzanej na kasecie VHS.

Jest to moja ukochana bajka do której będę wracać ile się da.

• Dzieciństwo
  • Z dzieciństwa
  • Dla dzieci
  • Książki z dzieciństwa
  • Bajki
  • Dla dzieci i młodzieży

Dodaj cytat z książki Zakochany kundel