Laleczki

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Strefa Komiksu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Roberta Zaręby
978-83-86383-34-4
Komiks, splatterpunk
komiksy

Ziemia została spustoszona przez straszliwy kataklizm, który w pień wybił większość ludzkości. Szczęśliwcy, którym udało się przeżyć, schronili się w futurystycznych miastach lewitujących nad powierzchnią, a inni, którzy mieli mniej szczęścia zamienili się w bezmyślnych mutantów. Resztki ludzkości kryją się jeszcze w niedbale skleconych domostwach, gdzie odpierają ataki zniekształconych ofiar...

Resztki ludzkości kryją się jeszcze w niedbale skleconych domostwach, gdzie odpierają ataki zniekształconych ofiar promieniowania. Na popiołach starej, odradza się nowa, zdegenerowana cywilizacja.

Brutalny świat rządzony prawem silniejszego, w którym ludzkie mięso stanowi podstawę diety, a najlepszą rozrywkę stanowi wyuzdany, sadomasochistyczny seks.

źródło opisu: www.kolorowezeszyty.pl

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/prasa/strefa-komiksu/16,okladka

Paweł | 2013-01-17

Byłem u znajomych. Widząc, że Kasia (żona gospodarza) obiera ziemniaki nad komiksem, postanowiłem go uratować. Lubię komiksy. Wychowałem się na Tytusach, Kajku i Kokoszu, Thorgalu. Swoim dzieciom gdy trochę podrosły podsuwałem Asteriksy i takie tam.

Po dłuższych negocjacjach uratowałem Laleczki Macieja Pałki. Niepotrzebnie. Nie wiem co bierze autor, ale powinien przestać albo zmienić psychiatrę. Dno, dno i 3 metry mułu

Cynamon | 2016-03-27
Captain_Drown | 2014-12-18